Tagi

Podobne wpisy

Podziel sie wpisem:

Wynajem samochodów osobowych

Pokaż się i skorzystaj w rent a car

Mówi się, że jak Cię widzą tak Cię piszą. Szczególnie w biznesie, choć nie tylko. Jeśli ktoś prowadzi własną działalność i podejmuje rozmowy, negocjacje z ważnymi kontrahentami, to bardzo ważne jest, by odpowiednio się prezentować. Odpowiedni ubiór, świetny samochód, eleganckie dodatki. Szczególnie, jeśli wizyty są rzadko, albo pojawia się bardzo ważny klient, to warto nawet zainwestować w wynajem samochodów, aby zrobić na kontrahencie jak najlepsze wrażenie.

Firm zajmujących się wynajmem samochodów jest bardzo wiele. Szczególnie w dużych miastach mamy solidny wybór jeżeli chodzi o wynajem samochodów. Tak jak w przypadku innych firm usługowych, warto wcześniej zorientować się w ich usługach, poznać dostępne samochody a także przygotować sobie listę pytań. Warto też wcześniej sprawdzić, w jakim okresie oraz na jak długo chcemy wynająć samochód. Dzięki temu rozmowa z właścicielem, czy pracownikiem przebiegnie w świetnej atmosferze a samą usługę zrealizujemy w błyskawicznym tempie.

Wynajem samochodów osobowych Mielec

W miejscowości Mielec w woj. podkarpackim powstały dwie Specjalne Strefy Ekonomiczne. W strefach tych powstała również duża ilość firm i instytucji, również produkcja. Jeżeli chcemy przyjechać do takiej firmy jako przedstawiciel firmy lub handlowy z pewnością pokazanie się z dobrym samochodzie robi pierwsze wrażenie. To bardzo ważne z biznesie. Nie trzeba jednak szukać daleko gdyż w Mielcu istnieje wypożyczalnia samochodów F.T.U.H MaxTrans która oferuje tani wynajem samochodów osobowych. Posiadają oni różnorodny wybór i dobrą ofertę.

Warto skorzystać gdyż wypożyczalnia samochodów, o której mowa zlokalizowana jest w centrum miasta na ul. Wolnośći 75 w Mielcu i zarówno do jednej jak również drugiej strefy jest niedaleko. Można zostawić własny samochód gdyż jest parking, wynająć auto i jechać na rozmowę.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Zadzwoń i zamów +48 792 051 510

Mapa dojazdu do wypożyczalni:

Wynajem aut długoterminowy lub długoterminowy

Do wyboru mamy kilka okresów na wynajem samochodów. Albo okres krótkoterminowy, czyli zazwyczaj od jednej doby do miesiąca albo na okres średnioterminowy, czyli od miesiąca nawet do dwóch lat. Zazwyczaj wymogi takich wypożyczalni są podobne, klient musi mieć więcej niż 21 lat, posiadać prawo jazdy od roku i mieć przy sobie dowód tożsamości. Oczywiście same wymogi mogą być różne w zależności od wypożyczalni. Niektóre wypożyczalnie poza osobówkami oferują wynajem samochodów dostawczych. Można nimi przewozić wszystko może za wyjątkiem towarów sypkich, płynnych czy takich materiałów jak beton.

Podjeżdżając do klienta wysokiej klasy samochodem, możemy być pewni, że zrobimy na nim dobre wrażenie a sam klient pomyśli bardzo dobrze o naszej firmie i będzie gotowy na długofalową współpracę.