Tagi

Podobne wpisy

Podziel sie wpisem:

Transport towarów, magazynowanie oraz spedycja

W dzisiejszym świecie transport pełni jedną z głównych ról z biznesie. W każdym rodzaju biznesu, zarówno przy eksporcie jak również imporcie kluczową rolę pełni transportowanie towarów. Największy rozwój odnotowuje oczywiście lotnictwo, jednak jest to głównie transport pasażerów. W zakresie towarów kluczową rolę pełni transport morski i statki zwane kontenerowcami oraz transport drogowy.

Bardzo ważnym i kluczowym elementem w każdym rodzaju z w/w transportów jest logistyka. Logistyka jednak to nie tylko usługi transportowe i przewóz towarów, to również magazynowanie.

Magazynowanie towarów

Magazyn przeładunkowy i logistyka

Tak jak wspomniane zostało, magazynowanie to klucz w logistyce. Zwożenie wielu ładunków, składowanie i następnie zbieranie ich w celu uzyskania odpowiedniej wartości bufora. Chodzi o maksymalne doładowanie całego pojazdu; ciężarówki czy też zestawu to podstawa optymalizacji kosztów. Szczególnie istotna sprawa w dalszych kierunkach takich jak Hiszpania, Mołdawia czy transport z Polski do Anglii. Im więcej magazynów tym lepsza logistyka. Duża ilość magazynów na pewnym obszarze pozwala także na dodatkową funkcjonalność – magazyny przeładunkowe. Magazyn przeładunkowy to szybka forma do przerzucenia towaru z samochodu w bufor i w obrębie doby załadowanie towaru na kolejny samochód. Dobrze zorganizowana logistyka to bardzo duża redukcja kosztów, które są bardzo istotne dla każdego przedsiębiorstwa.

Transport Mołdawia, Ukraina czyli wschód Europy

Wśród wielu firm na rynku tak naprawdę niewiele posiada tak duże doświadczenie w zakresie transportu międzynarodowego do Mołdawii czy na Ukrainę jak firma IMPET Sp. z o.o. z Czermina. Firma istnieje od 1984r i od początku istnienia zajmuje się transportem. Flota ponad 30 nowoczesnych doposażonych zestawów realizuje tysiące zleceń w obrębie kraju oraz relacje zagraniczne. To nie tylko transport, firma i jej oferta to także spedycja międzynarodowa i krajowa w zakresie transportu drogowego.

Firma znajduje się w woj. podkarpackim, poniżej przedstawiamy mapę z dojazdem:

IMPET – transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

Adres: Czermin 61, 39-304 Czermin

Telefon: +48 17 774 03 42

Strona internetowa: www.impet.biz

Transport Macedonia, Niemcy, Czechy, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Węgry i inne kraje europejskie…

to także kierunki w jakich firma IMPET realizuje systematyczne zlecenia. Dzięki partnerom w Polsce, którzy prowadzą systematyczny eksport i import towarów do i z w/w krajów możemy Państwu także zaoferować transport drobnicowy. Jest to idealne rozwiązanie na tani, szybki i sprawny transport międzynarodowy.