Udostepnij

Transport do Anglii i spedycja oraz inne kraje

W Polsce jest wiele firm, których specjalizacją jest transport krajowy czy też transport międzynarodowy drogowy towarów. Jednak wśród wielu z nich tylko nieliczni realizują systematyczne kursy dla partnerów od ponad 20 lat. Jedną z takich firm jest firma F.T.U.H MaxTrans Jacek Puzio z miasta Mielec, która w swoim mieście również od dłuższego czasu posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną z wieloma producentami i dystrybutorami towarów różnego rodzaju

Transport międzynarodowy Polska Wielka Brytania

Firma F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów zdobyła ogromne zaufanie na rynku dzięki niezawodności i bardzo rzetelnej obsłudze klientów w zakresie transportu, dzięki czemu obecnie transport do Anglii czy też innych krajów europejskich to systematyczne relacje, które pozwalają firmie realizować również transport drobnicowy. Nie tylko Anglia i kierunki z nią powiązane, również południowa część Europy i transport do Austrii czy też Słowacja, Węgry lub na wschodzie Ukraina. Wszystkie te kraje firma obsługuje ciągle i prowadzi przewóz towarów w relacjach powiązanych z tymi krajami. Dzięki temu posiadamy bardzo konkurencyjną ofertę transportu międzynarodowego.

Transport Węgry, Ukraina a także Austria, Anglia oraz Słowacja

Nasze samochody i specjalizacja w branży transportowej to doskonale znane firmom, które podejmują z nami współpracę zestawy drogowe typu tandem oraz zestawy jumbo czyli samochody z przyczepami kryte o pojemności 38 europalet i standardowej ładowności do 24t. To idealne rozwiązanie, które sprawdza się najlepiej w przewozie lekkich towarów, ładunków jak na przykład styropiany, pianki, wełna mineralna, wata różnego rodzaju i inne lekkie pojemne towary.

Wybierz sprawdzoną firmę transportową z Mielca

Jeżeli chcesz współpracować z firmą i interesuje Cię transport międzynarodowy lub krajowy towarów prosimy o kontakt:

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Tel. +48 17 583 02 79

Firma MaxTrans to także usługi na rynku regionalnym, stacja paliw, diagnostyczna oraz profesjonalna wypożyczalnia samochodów. W każdej z branż, w której działa firma – to profesjonalny zespół pracowników, który zawsze oferuje najwyżej jakości usługi. Firma posiada wielu zadowolonych klientów zarówno w regionie, kraju ale także poza granicami Polski.

Eksploatacja pojazdów a transport drogowy

Kierunek na wyspy, Wielka Brytania to dobry kierunek. Wiąże się z tym jednak też duży kilometraż trasy i eksploatacja pojazdu. Wiadomo jakim klimatem przywita kierowcę Anglia. Dlatego przy dużych przebiegach i warunkach częściej potrzebna jest regeneracja podzespołów w ciężarówce. Czy to regeneracja DPF FAP czy katalizatora lub pompki podnoszenia kabiny, zacisków. Wszystkie podzespoły eksploatują się i firmy decydują się na regenerację gdyż jest to bardzo dobre rozwiązanie pod kątem jakości i ceny.