Tagi

Podobne wpisy

Podziel sie wpisem:

Meble na wymiar dla wymagających

Meble to nie tylko pokój, kuchnia czy sypialnia to cały dom…

Jednak mówiąc meble na wymiar myślimy o kuchniach, dlaczego?

Kuchnia to centrum każdego domu i mieszkania. To tutaj spotykają się drogi wszystkich domowników. Zapachy gotowanych w kuchni potraw przyciągają w to miejsce gości, a ciepła i przyjemna atmosfera zachęca do dłuższego pozostania w tym miejscu. Aby i twoja kuchnia taka właśnie była, trzeba zadbać o meble, które się w niej znajdą. Większość kuchni jakie posiadamy to przede wszystkim funkcjonalność. Tą właśnie funkcjonalność i pełne zagospodarowanie przestrzeni w kuchni oferuje Monada-Meble z Tuszowa Narodowego, powiat Mielec.

Firma ta posiada ogromne doświadczenie i oferuje kuchnie na wymiar w różnym stylu. Pełna oferta firmy obejmuje styl nowoczesny – modern a także loft. Ponadto kuchnie klasyczne w tym kuchnie skandynawskie i kuchnie angielskie. W pełnej ofercie także inne możliwe opcje w tym przepiękne meble kuchenne w stylu Glamour.

Monada-Meble – Meble na wymiar Mielec
Tuszów Narodowy 286
39-332 Tuszów Narodowy
Powiat Mielec

Zadzwoń, zapytaj o ofertę i umów się na pomiar: +48 783 962 744

Jeżeli chodzi natomiast o akcesoria i wyposażenie to na pewno unikaj kupowania przypadkowego wyposażenia kuchni. Produkty niewiadomego pochodzenia, których jakości nie możesz być pewna, najzwyczajniej w świecie po krótkim czasie będą do wymiany. Nie chcąc doprowadzić do takiej sytuacji, warto zamawiać nieco droższe, ale znacznie wyższej jakości meble na wymiar do kuchni.

Na meblach nie da się też zaoszczędzić. Numer jeden wyżej wymienione akcesoria, numer dwa to cieńsza, czy rzadsza płyta wiórowa. Te czynniki wpływają na konstrukcję czyli wytrzymałość mebli.

Kuchnia na miarę

Kuchnie takie są projektowane pod konkretnego klienta, pomieszczenie i potrzeby. Mogą zawierać szafki z przeszkleniami, z ażurowym wypełnieniem lub po prostu pełne fronty. Stylowe i nowoczesne kuchnie na wymiar to również ciekawa propozycja dla tych osób, które urządzają swoje nowe mieszkanie lub dom. Jeżeli chcesz, aby wszystko co się w nim znajduje było trwałe i miłe dla oka, już teraz postaw na kuchnie na wymiar, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Liczy się optymalizacja przestrzeni, funkcjonalność no i design. Rady made kuchnie to fajna opcja jednak customizacja to znacznie większe możliwości. Warto mieć kuchnię i meble na wymiar.

Transport mebli

Meble są bardzo zróżnicowane jeżeli chodzi o transport. Mogą być to całe bryły jak krzesła, tapicerka ale również paczki do samodzielnego montażu. W niektórych przypadkach także bryły gotowe do wstawienia do wnętrza. Jeżeli jednorazowe zlecenie i transport to warto wynająć samochód dostawczy. W przypadku gdy produkujemy takie meble warto skorzystać z profesjonalnej spedycji w celu optymalizacji kosztu transportu mebli. Dobry transport i spedycja to podstawa. Im większa firma tym większe prawdopodobieństwo skorzystania z tzw. transportu drobnicowego czyli doładowania auta dla danego kierunku.