Tagi

Podobne wpisy

Podziel sie wpisem:

Stomatolog, dentysta Mielec

Nowoczesna stomatologia

Nie da się porównać stereotypu związanego z dentystą i wizytą w gabinecie stomatologicznym, która kojarzy się głównie z bólem a co za tym idzie strachem. Często obskurnym gabinetem, w którym niemiły dentysta wykonuje bo musi swój zawód. Scena dosłownie sprzed 30 lat, którą pamiętają jeszcze osoby po 40-stym roku życia. Obecnie wiele gabinetów to prywatne gabinety a również stomatologia na NFZ wcale nie może być kojarzona z w/w stereotypami.

Gabinet stomatologiczny w Mielcu

Wśród wielu gabinetów stomatologicznych w miejscowości Mielec w woj. podkarpackim na uwagę zasługuje gabinet dentystyczny prowadzony przez dentystę. Sprawdzony i dobry stomatolog oferuje nie tylko implanty i protezy w zakresie stomatologii estetycznej ale również stomatologię zachowawczą, chirurgia, endodoncja i inne zabiegi w zakresie diagnostyki i profilaktyki.

Nie stosujemy leczenia o którym była mowa powyżej. Miła i kulturalna atmosfera, w oparciu o bezbolesne leczenie to nasza metodyka.

Tutaj dane Twojego gabinetu!?

Dane adresowe i kontaktowe w tym miejscu.

Implanty oraz protezy zębowe

Obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem są implanty zębów i implantologia oraz protezy i związana z nimi protetyka. Materiały te są coraz wyższej jakości a ceny coraz niższe gdyż popyt na tego typu rozwiązania rośnie. Implanty zębowe, licówki wyglądają identycznie jak prawdziwe zęby, nie do rozróżnienia i w przypadkach gdzie nie ma już możliwości realizowania leczenia stomatologicznego są one jedynym rozwiązaniem aby uzdrowić pacjenta. Zęby to nie tylko piękno i zdrowy uśmiech, to przecież głównie „narzędzie”, które posiadamy do rozdrabniania pokarmu, dlatego też w przypadku zębów trzonowych implanty są wyjątkowo ważne w codziennym życiu. Jest to stomatologia na wysokim poziomie ale wyjątkowo skuteczna.

Protezy natomiast w odróżnieniu do implantów, które mocowane są na stałe na trzpieniach to rozwiązanie tańsze aczkolwiek równie dobrze imitujące zęby oraz służące praktycznie jednak różnica polega na tym, że gdybyśmy chcieli implantami zastąpić wszystkie zęby cena byłaby kolosalna w porównaniu do protezy. Gdy ubytki zębowe są większe jednak łatwiejszym i tańszym rozwiązaniem jest proteza zębowa.

Implanty przede wszystkim stosowane są tam gdzie braki w uzębieniu są sporadyczne. Dlatego lepiej zapobiegać, tutaj potrzebny jest dobry dentysta. A taki stomatolog to sprawdzony specjalista. Najlepiej pocztą pantoflową zrobić rozeznanie wśród znajomych czy rodziny. Liczy się nie tylko usługa lecz także metodyka, materiały czyli technologia leczenia. Warto postawić na trwałe, sprawdzone rozwiązania.