Tagi

Podobne wpisy

Podziel sie wpisem:

Skuteczna fizjoterapia i masaż zdrowotny

Masaż zdrowotny oraz inne usługi medyczne

Jeżeli chodzi o Mielec gabinet OSTEOZI to sprawdzona marka

Wybierając nasz gabinet Osteozi, możesz być pewien, że w stu procentach spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Zajmujemy się rehabilitacją, fizjoterapią oraz masażami. Posiadamy lata praktyki, które zdobyliśmy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalnej pracy. Usługi, jakie wykonujemy są na najwyższym poziomie, dlatego też bez żadnych obaw, możesz nam zaufać i oddać się w nasze ręce. Do każdego pacjenta dobieramy odpowiednią metodę leczenia, która pomoże mu odzyskać sprawność sprzed urazu lub też wypadku.

Należy wiedzieć, że OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek to naprawdę wyjątkowe usługi medyczne. Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami. Znamy doskonale przyczyny, diagnostykę urazów. Posiadamy nowoczesne metody leczenia takie jak fala uderzeniowa, taping czy indiba active. W naszym gabinecie realizujemy także dla pacjentów profesjonalny masaż zdrowotny, leczniczy oraz relaksacyjny. Aby to nas trafić prezentujemy mapę:

Gabinet znajduje się w miejscowości Mielec woj. podkarpackie. Dokładna lokalizacja i adres to ul. Żeromskiego 17/206 czyli Przychodnia nr 4 w Mielcu pokój 206. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem +48 509 352 615. Zapraszamy osoby w każdym wieku.

Gdzie w Mielcu dobry fizjoterapeuta?

Znajdź sprawdzony i polecany gabinet rehabilitacyjny i fizjoterapii

Pracujemy w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie, w którym posiadamy najlepszy sprzęt. Zapewniamy, że każdy pacjent poczuje się tutaj wygodnie i komfortowo. Wszystkie usługi, jakie świadczymy są oczywiście bezbolesne i bezpieczne dla zdrowia pacjentów. Osteozi wykonuje masaże klasyczne, zdrowotne, podciśnieniowe, jak i również tkanek głębokich. Wszystkie z nich mają na celu dać wytchnienie ciału pacjenta, które w większości przypadków jest bardzo zmęczone. Nasz gabinet to miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowo.